הצטרף למועדון לקוחות

מועדון הלקוחות של קליי מזמין אתכם ליהנות ראשונים

מעוניין בקבלת מבצעים בדוא"ל
חמאם

חמאם טורקי  חווית חמאם שלא הכרתם!

אנחנו בקליי ספא גאים להציג לכם את חווית החמכאם הטוטאלית!

שילוב מנצח של מזרח ומערב בטכניקות החמאם המסורתי התורכי בן מאות השנים ותרבות החמאם והמרחצאות האירו-רוסית הבריאה והייחודית. החמאם התורכי המסורתי נשען על יסודות היסטוריים רומיים וביזנטיים שדגלו בטיפוח הגוף והנפש ע"י חום וחומרים טבעיים ומרגשים. העור המכסה את גופנו הינו כלי מרשים להחדרת בריאות וחיוניות לגופנו דרכו ניתן לנקז רעלים, לטפל במצבי עייפות ולשקם את כלל המערכות בגוף. בטמפרטורה לחה ונוחה תוך שכיבה על משטח שיש חם, מים קרים מוזלפים על העור ונקבוביות העור נפתחות לקבל בברכה את שפע הבריאות המוחדרת לעור בצורה האופטימלית.

 

טיפול הסולטאן (מומלץ)

החמאם מתחיל בקרצוף עדין ב"קסה" - פעולה זו המשלבת כפפת פילינג, סבון תורכי ושמן זית המנקה בצורה מושלמת את תאי העור המתים ופותחת את הנקבוביות. לאחר מכן שוטפים את הגוף במים מרעננים ומכסים את הגוף בקצף התורכי מפנק. לסיום נעשה עיסוי עדין הממריץ את מחזור הדם ותורם עוד יותר לתחושת הרעננות. טיפול זה נעשה בחמאם המפואר שלנו בבגד "פשטמל" (כיסוי גוף תורכי) על בימת שיש חמה.

משך הטיפול - 15 דקות / 30 דקות

מחיר - 120 ₪ / 240 ₪

 

עיסוי פילינג גרגירים בחמאם

ייחודי לקליי ספא 
תל אביב - עיסוי בחמאם המתבצע בעזרת גרגירים. העיסוי נעשה בשימוש בחומרים טבעיים: קוקוס או פפאיה לבחירתכם. מתחילים בקירצוף עדין של הגוף, ולאחר מכן הפילינג המסייע בהתחדשות העור ומותיר אותו רך ונעים למגע. הפילינג הייחודי שנעשה בחום החמאם פותח את הנקבוביות, מרכך את העור ומותיר אותו רך ועדין כמו משי בסוף הטיפול.

משך הטיפול: 30 דקות      

מחיר: 240 ש"ח

פינוק של חמאם טורכי תל אביב רק בקליי ספא