הצטרף למועדון לקוחות

מועדון הלקוחות של קליי מזמין אתכם ליהנות ראשונים

מעוניין בקבלת מבצעים בדוא"ל

ספא זוגי - רומנטי, מהנה ומרגיע

ספא זוגי היא אחת המתנות הנפלאות והרומנטיות. מדובר בדרך מקורית למדי להפתיעעיסוי שוודי לזוג את בן או בת הזוג. בהגיעכם לספא קליי אתם מוזמנים ליהנות מטיפולים מפנקים המוענקים על ידי צוות עובדים מקצועי ומיומן, להתמסר לכמה שעות לידיהם המפנקות של המטפלים ולשכוח את צרות היום. צוות ספא קליי מחכה לכם עם שלל אטרקציות ופעילויות.

בספא קליי תוכלו ליהנות מבילוי ספא לזוג הכולל בריכות, סאונות, שיאצו ועוד. ניתן להפתיע את בן או בת הזוג בעיסוי מפנק וליהנות מבילוי יום ספא זוגי ביחד. בשונה מאתרי ספא גדולים, בהם תדרשו לחלוק את מתקני המקום עם אורחים נוספים, ספא קליי מציע חוויה אישית ואינטימית. ספא זוגי הוא מתחם בו בני הזוג מבלים באופן בלעדי ללא הפרעות. כך ניתן ליהנות מחוויה אינטימית.

ספא זוגי לחוויה זוגית מדהימה

עיסוי רקמות עמוק לזוגות

במהלכו של יום ספא לזוג צוות המטפלים המקצועי מעמיד את המטופל במרכז, מה שמקבל משמעות מיוחדת כאשר בני הזוג נמצאים באותו החדר וזוכים לחוויה מיוחדת אותה יזכרו במשך שנים רבות. בחיי בני זוג יש לא מעט חוויות המקרבות והופכות אותם לאחד. ספא זוגי נחשב לחוויה משותפת היוצרת תחושה של ניקיון ורוגע הנמשך גם לאחר סיום הטיפול. ספא לזוג מתאים במיוחד לאירועים מיוחדים כמו יום נישואין, יום הולדת או יום האהבה או בלי סיבה מיוחדת. כאשר רוצים להחזיר את הרומנטיקה לחיים המשותפים ספא לזוג זה רעיון מפנק.

להזמנות יום ספא זוגי אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 03-6487515